Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Miłe wspomnienia z wakacji? Tych na pewno nie zabraknie uczestnikom tegorocznej akcji „Letnie ODK” zorganizowanej przez Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie. Przez cały lipiec korzystali z bogatej oferty aktywności, na którą składały się m.in. zajęcia taneczno-sportowe, zajęcia plastyczne, muzyczne, edukacyjne, warsztaty szachowo-warcabowe, gry i zabawy stolikowe.

IMG 6425

Punkty programu pozwalały zarówno na relaks, jak i edukację przez zabawę, chociażby przy wspólnym rozwiązywaniu łamigłówek i zadań na spostrzegawczość. Pouczające było również spotkanie z policjantem z miejscowej komendy, który przybliżył zasady ruchu drogowego i bezpiecznego wypoczynku Gdy tylko dopisywała pogoda, nieco w lipcu kapryśna, całą grupą wyruszaliśmy na boisko lub plac zabaw. Oprócz gier na świeżym powietrzu w udziale uczestnikom przypadło również kino – w miejscowej Iskrze obejrzeliśmy dwa filmy animowane w 3D.

Dużo wrażeń przyniósł wyjazd na Piękną Górę w Gołdapi, gdzie można było sprawdzić swoje siły w parku linowym i zaliczyć przejażdżkę wyciągiem krzesełkowym. Niemało emocji dostarczyły konkursy z nagrodami, podczas których trzeba było wykazać się talentem wokalnym i kreatywnością. Odbyło się także wspólne ognisko w Studzienicznej poprzedzone wizytą w Centrum Edukacji Leśnej. Akcję zwieńczył pokaz zdjęć oraz loteria fantowa. Następny wachlarz atrakcji już za rok!

Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji akcji Burmistrzowi Miasta Augustów, Przedsiębiorstwu Transportowemu NECKO, Nadleśnictwu Augustów, Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie, harcerzom oraz wolontariuszom: Krystynie Korzeniewskiej i Kazimierzowi Jaroszowi.

Kontakt

Osiedlowy Dom Kultury
Spółdzielni Mieszkaniowej
w Augustowie

ul. Hoża 2A
16-300 Augustów

tel. 87 643 52 83

Need for Speed The Run | Grand Theft Auto Vice City | Katalog stron