Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

W sobotę, 25 maja, w ramach tegorocznych obchodów Dni Augustowa, odbył się w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie III Międzynarodowy Turniej Brydża Sportowego, który wzorem lat ubiegłych zgromadził liczne grono uczestników.

web 021 p1290485

Do rozgrywek przystąpiło 68 zawodników z Białegostoku, Czarnej Białostockiej, Zambrowa, Łomży, Pisza, Giżycka, Węgorzewa, Olecka, Suwałk, Warszawy, Moniek. Nie zabrakło też reprezentantów naszego miasta oraz brydżystów z Litwy.

Słowo wstępne wygłosił oraz uczestników powitał Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie Kazimierz Kożuchowski, do zebranych zwrócił się też Burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk.
Zmaganiom towarzyszyła miła, serdeczna atmosfera a gracze w pełnym skupieniu walczyli ze sobą w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji.

Tryumfatorami turnieju okazały się pary: z Pisza – I miejsce, z Łomży – II miejsce, z Moniek – III miejsce, z Warszawy – IV miejsce oraz z Litwy – miejsce V.
Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami oraz nagrodami pieniężnymi, które wręczył Burmistrz Miasta Augustowa. Zdobywcy I miejsca otrzymali puchar Burmistrza Miasta Augustowa, zdobywcy II miejsca puchar Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji, zaś zdobywcy III miejsca puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej.

Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują sponsorom tegorocznej edycji zawodów: Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie, Nadleśnictwu Augustów oraz Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie.

Wyniki III Międzynarodowego Turnieju Brydża Sportowego
1 miejsce – Jan Romot, Tadeusz Banach
2 miejsce – Tomasz Zaleski, Stanisław Gawryszczak
3 miejsce – Leszek Rutkowski, Alfred Koda
4 miejsce – Adam Szempliński, Roman Kruk
5 miejsce – Giedre Jankunaite, Giedrius Szarkanas,
6 miejsce – Jan Gardocki, Zbigniew Ruchlicki
7 miejsce – Dariusz Kozłowski, Radosław Kozłowski
8 miejsce – Andrzej Balunowski, Andrzej Błachno
9 miejsce – Krzysztof Krajewski, Mirosław Liszewski
10 miejsce – Dariusz Hutnik, Andrzej Jakimiec
11 miejsce – Mieczysław Lebiecki, Marek Słowikowski
12 miejsce – Marian Krasowski, Mirosław Morchat
13 miejsce – Marian Urwanowicz, Andrzej Prasalski
14 miejsce – Edward Krusiewicz, Marek Szakun
15 miejsce – Janusz Kowalewski, Jerzy Gober
16 miejsce – Saulius Sinkevicius, Vytautas Ciegis,
17 miejsce – Adam Popławski, Stefan Kopyt
18 miejsce – Jerzy Firs, Ireneusz Turyk
19 miejsce – Jan Jegliński, Mirosław Grodzki
20 miejsce – Elżbieta Odyniec, Marek Basiński
21 miejsce – Wiesław Niewiński, Tomasz Zalewski
22 miejsce – Krzysztof Pękała, Wiesław Pietrzak
23 miejsce – Valdemaras Minkus, Arturas Salasevicius
24 miejsce – Waldemar Sadurski, Irena Sadurska
25 miejsce – Andrzej Nosalik, Eugeniusz Karczewski
26 miejsce – Halina Perkowska, Zbigniew Zwolski
27 miejsce – Wiesław Sienkiewicz, Adam Chmielewski
28 miejsce – Adam Myśliwiec, Włodzimierz Królak
29 miejsce – Lina Stankene, Tomas Stakenas
30 miejsce – Andrzej Zalewski, Feliks Babiracki
31 miejsce – Tomasz Pietrzak, Zenon Sawicki
32 miejsce – Jerzy Jewdokimow, Jan Skibicki
33 miejsce – Bogusław Kozakiewicz, Anna Tompolska
34 miejsce – Roman Sołtysek, Irena Dul.

Kontakt

Osiedlowy Dom Kultury
Spółdzielni Mieszkaniowej
w Augustowie

ul. Hoża 2A
16-300 Augustów

tel. 87 643 52 83

Need for Speed The Run | Grand Theft Auto Vice City | Katalog stron