Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

W niedzielne popołudnie 17 listopada salą Osiedlowego Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie zawładnęły dźwięki rosyjskich pieśni i ich polskich odpowiedników, a wszystko to za sprawą koncertu z cyklu „Od serca do serca”.

web 030 p1310616

Licznie zgromadzoną publiczność w wyjątkowy klimat wprowadził „Duet z przypadku” (Dorota Bujnowska, Emil Kulbacki) i Aneta Roszkowska. W ponad dwugodzinnym programie „Na rosyjską nutę” artyści zaprezentowali szereg utworów z repertuaru Żanny Biczewskiej („Ech, zaguliał”, „Milenkij, ty moj”), Bułata Okudżawy (”Modlitwa”, „Pieśń o piechocie”), Anny German („Eurydyki”, „Człowieczy Los”), a nawet pieśni wojennych („Pieśń o taczance”, „Katiusza”) czy ludowych. Nie zabrakło „Atamana” oraz „Kalinki” Czesława Niemena. Koncert rozpoczęły „Moskiewskie wieczory” (zaśpiewane jako „Augustowskie wieczory”) a zakończył, tradycyjnie już, „Koń” zespołu Lube. Dodatkową atrakcją był występ Kasi Stolarskiej, jednej z laureatek Powiatowego Konkursu Poezji i Ballad Żanny Biczewskiej, która odśpiewała piosenkę „Ja jechała domoj”.

Płonące na stolikach latarenki oraz emanujący ze sceny radosny nastrój skutecznie przekonały publiczność do wspólnego śpiewania i rzęsistych braw.

Kontakt

Osiedlowy Dom Kultury
Spółdzielni Mieszkaniowej
w Augustowie

ul. Hoża 2A
16-300 Augustów

tel. 87 643 52 83

Need for Speed The Run | Grand Theft Auto Vice City | Katalog stron