Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Choć Pierwsza Gwiazdka i Nowy Rok już za nami świąteczny nastrój jeszcze raz zagościł 19 stycznia w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej. Tego dnia odbył się koncert kolęd, pastorałek i pieśni kojarzących się tematycznie z Bożym Narodzeniem.

phoca thumb l web 011 p1310826

Jako pierwsze zgromadzonej publiczności zaprezentowały się dzieci z Monifoniki - grupy wokalnej prowadzonej przez panią Monikę Dobrowolską: zespół Bum nutki zaśpiewał „Cichą noc” i „Gore gwiazda”, solistki zaś „Świeć gwiazdeczko” i „Kolędę dla nieobecnych” z repertuaru Beaty Rybotyckiej. Kolędę „Mizerna cicha” wykonały razem panie: Monika Dobrowolska, Dorota Bujnowska i Aneta Roszkowska przy akompaniamencie Emila Kulbackiego. Duet z przypadku oraz Aneta Roszkowska z kolei zaprosili słuchaczy do muzycznego świata kolęd żeglarskich. Zabrzmiały utwory Andrzeja Koryckiego („Wigilijna tęsknota”, „Anioły”) oraz jedna pastorałka.

Koncert zakończyły występy zespołów Senior i Melodia, które postawiły na utwory znane i lubiane, m.in: „O gwiazdo betlejemska” i „Oj maluśki, maluśki” - Senior oraz „Anioł pasterzom mówił” i „Z narodzenia Pana” - Melodia.

Imprezę prowadziła Kierownik Osiedlowego Domu Kultury Dorota Bujnowska.

Kontakt

Osiedlowy Dom Kultury
Spółdzielni Mieszkaniowej
w Augustowie

ul. Hoża 2A
16-300 Augustów

tel. 87 643 52 83

Need for Speed The Run | Grand Theft Auto Vice City | Katalog stron