Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Podsumowanie XVIII Powiatowego Przeglądu Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej 2021 zorganizowanego przez Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

Protokół z XVIII Powiatowego Przeglądu Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej 2021

Komisja w składzie: Teresa Gocłowska, Anna Guzewicz

Kateg. Pisanki
Dorośli:
Nagrody:
1.Danuta Judycka – Augustów
2.Anna Kudaj – Lipsk
3.Izabela Kuryło – Augustów
4.Barbara Mydlińska – Augustów

Dzieci:
Nagrody:
1.Edyta Grochowska – kl. VI a SP im. Sybiraków w Netcie
2.Ewa Bałdowska – kl. VI ZSS w Lipsku
Za udział:
1.Dawid Stankiewicz – kl. V SP im. Sybiraków w Netcie
2.Anastazja Orłowska – kl V SP im. Sybiraków w Netcie

Kateg. Wypieki
Dzieci:
Nagrody:
1.Rafał Harmuszkiewicz – kl. VI SP Specjalna im. Jana Pawła II w Augustowie
2.Krystian Trubacz – kl. VII a SP Specjalna im. Jana Pawła II w Augustowie
Wyróżnienia:
1.Weronika Malanowska – kl. VI SP Specjalna im. Jana Pawła II w Augustowie
2.Dominika Formejster – kl. VII SP Specjalna im. Jana Pawła II w Augustowie

Kateg. Palmy
Dzieci:
Nagrody:
1.Jakub Kasjanowicz – kl. I SP im. Sybiraków w Netcie
2.Gabriela Piętko – kl. I SP im. Sybiraków w Netcie
3.Zuzanna Horoszko – kl. I SP im. Sybiraków w Netcie
4.Miłosz Pietrewicz – kl. VI a SP nr 2 w Augustowie
5.Szymon Roszkowski – kl. IV SP im. Sybiraków w Netcie
6. ZSS w Augustowie kl. I i II a
7. Klara Łochowska Oddział Przedszkolny SP w Kraszewie
Wyróżnienia:
1.ZSS w Augustowie kl. II i III b
2.Karolina Karpińska kl. IV b SP 4 w Augustowie
3.Kornelia Zubkiewicz kl. IV SP w Płaskiej
Za udział:
1.Edyta Grochowska kl. VI SP im. Sybiraków w Netcie
2.Milena Rzepnicka kl. V SP im. Sybiraków w Netcie

Kateg. Stroiki
Dorośli:
Nagrody
1.Krystyna Kapla – Augustów
Dzieci:
Nagrody:
1.Adam Tomaszczyk kl. II SP w Majewie
2.Dominika Wierzbicka kl. VII SP im. Sybiraków w Netcie Pierwszej ( Netta Druga)
3.Emil Milanowski kl. III SP im, Sybiraków w Netcie
4.Julia Radaszkiewicz Oddział Przedszkolny SP im. Sybiraków w Netcie
5.Zuzanna Makar kl. III b SP 4 w Augustowie
6.Krzysztof Ignatowski kl. VI SP im. Sybiraków w Netcie
7.Bartosz Wawiórka kl. III b SP 4 w Augustowie
8.Amelia Sitnik kl. III b SP 4 w Augustowie
9.Alicja Seredyka, Paulina Szczepińska, Agnieszka Akasamitowska Dom Pomocy Społecznej w Studzienicznej.
10.Marianna Kaczmarczyk kl. III b SP 4 w Augustowie
11.Jan Marchocki kl. III b SP 4 w Augustowie
12.Patrycja Abrycka kl. II SP w Płaskiej
13.Kinga Borkowska kl. IV SP im. Sybiraków w Netcie
14.Alicja Łukawska kl. III SP im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łabętniku
15.Szymon Dorf kl. III SP im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łabętniku
16.Julia Karpińska kl. III b SP 4 w Augustowie
17.Dominika Żukowska kl. III b SP 4 w Augustowie
18.Kamila Kaczanowska kl. III b SP 4 w Augustowie
19.Aleksandra Dec kl. III b SP 4 w Augustowie
20. Praca zbiorowa kl. VI i VII a ZSSpecjalnych 7 im. Jan Pawła II w Augustowie
Wyróżnienia:
1.Julia Piotrowska kl. II SP im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łabętniku i Kinga Piotrowska (5 lat)
2.Oliwia Cudnowska kl. III SP im. Sybiraków w Netcie
3.Angelika Moskal kl. I SP im. Sybiraków w Netcie
4.Hanna Bronakowska kl. I SP im. Sybiraków w Netcie
5.Wiktoria Wysocka kl III i Dominika Kostecka kl. II SP w Majewie
6.Kacper Greś kl. III i Hubert Greś kl. I SP w Majewie
7.Marcelina Kołpak kl. II SP w Majewie
8.Piotr Ostapowicz kl. IV SP im. Sybiraków w Netcie
9.Grzegorz Maciejewski, Damian Mościński i Mateusz Stepka kl. VII c SP nr 7 w Augustowie
10. Cezary Och kl. IV SP im. Sybiraków w Netcie
11.Michał Szczebiotko kl. VII SP w Płaskiej
12.Mateusz Szczebiotko kl. II SP w Płaskiej
13.Aleksandra Pawluczyk kl. IV SP w Płaskiej
14.Magdalena Brecht kl. I a ZSSpec. w Augustowie
15.Praca zbiorowa kl. III a ZSSpec. w Augustowie
16.Emilia Szymczyk kl. III a ZSSpec. w Augustowie
17.Sandra Przyłucka kl. VIII a ZSSpec. w Augustowie
18.Karolina Karpińska kl. IV b SP 4 w Augustowie
19.Andrzej Orłowski kl. III SP im. Sybiraków w Netcie
20.Kamila Zalewska kl. IV SP w Płaskiej
21.Przemysław Truszkowski kl. III SP im. Sybiraków w Netcie
22.Weronika Wiszniewska kl. II SP w Majewie
23. Lena Mejcz kl. III b SP nr 4 w Augustowie
24. Sebastian i Kuba Raczkowscy kl. II SP w Płaskiej
Za udział:
1.Marlena Gałańczuk kl. III SP im. Sybiraków w Netcie
2.Przemysław Bondzio kl. V SP im. Jana Pawła II w Płaskiej
3.Justyna Kuczewska kl. VII SP im. Jana Pawła II w Płaskiej
4.Weronika Charkiewicz kl. II SP w Majewie
5.Mateusz Dąbrowski kl. III SP im. Sybiraków w Netcie
6.Oliwia Wojciechowska kl. VI SP nr 6 w Augustowie
7.Praca zbiorowa (5 os.) kl. IV a, V a, VI a, SP nr 7 w Augustowie (Aurelia Grygo, Marta Siedlecka, Maciej Polakowski, Marceli Krajewski, Damian Szczytko)
8.Lena Dobrowolska kl. IV SP w Płaskiej
9.Alicja Och kl. II SP im. Sybiraków w Netcie
10.Bartłomiej Och kl. VI ? SP im. Sybiraków w Netcie
11.Michalina Och Oddział Przedszkolny SP im. Sybiraków w Netcie
12.Wojciech Demski kl. III SP w Majewie
13.Sara Korenkiewicz kl. III SP im. Sybiraków w Netcie

Kateg. Pająki
Dzieci:
Nagrody:
1.Maja Truszkowska kl. VI SP im. Jana Pawła II w Płaskiej

Po odbiór nagród i upominków proszę zgłaszać się osobiście do Osiedlowego Domu Kultury począwszy od dnia 07.04. 2021, od poniedziałku do piątku w godz. 13-21.

Organizatorzy przeglądu składają podziękowania sponsorom , którzy byli fundatorami nagród i upominków naszym uczestnikom przeglądu :
- Urzędowi Miejskiemu w Augustowie
- Starostwu Powiatowemu w Augustowie
- Firmie budowlanej „BUDREM” pana Stanisława Niedźwieckiego w Augustowie
- Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

Kontakt

Osiedlowy Dom Kultury
Spółdzielni Mieszkaniowej
w Augustowie

ul. Hoża 2A
16-300 Augustów

tel. 87 643 52 83

Need for Speed The Run | Grand Theft Auto Vice City | Katalog stron