Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Muzyka nie tylko łączy pokolenia i umila czas. Może tez nieść pomoc. 19.03.2022 r. w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie odbył się wyjątkowy koncert, z którego dochód został przekazany na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

phoca thumb l web 001 P1350237

Spotkanie otworzył prezes Spółdzielni Mieszkaniowej, Kazimierz Kożuchowski, w kilku słowach nawiązując do sytuacji na Ukrainie, po czym na scenie pojawili się kolejni wykonawcy: Zespół „Melodia” z Augustowskich Placówek Kultury pod dyrekcją Tadeusza Giedrojcia, duet „ Zaśpiewany” z towarzyszeniem akordeonu i instrumentów klawiszowych, Monika Dobrowolska oraz „Duet z Przypadku” w składzie: Dorota Bujnowska i Emil Kulbacki.

Całkowity dochód z koncertu został przekazany na pomoc humanitarną Samodzielnego Koła Terenowego nr 14 Społecznego Towarzystwa Oświatowego „Augustów dla Ukrainy”.

Szczególny wkład w organizacje koncertu mieli: Firma Poligraficzno-reklamowa pana Tadeusza Krukowskiego „Grafit”, Dziennik Powiatowy, restauracja „Ruda Kura” oraz portal Augustow.org.

Osiedlowy Dom Kultury i Spółdzielnia Mieszkaniowa chcą szczególnie podziękować firmie „Inex” pana Wojciecha Bućwińskiego za przygotowanie zaplecza technicznego i nagłośnienie koncertu a także panu Jerzemu Stankiewiczowi, który zarejestrował go w postaci audio-wizualnej.

Grand Theft Auto Vice City | GTA V Wiki